Из матичних књига

Градско подручје Сјевер

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Шуње Алем и Гадара Сабина

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Није било уписа.

Градско подручје Стари Град

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених мушких беба

  1. Тановић Едита
  2. Кашић Белма
  3. Аземовић Нермина
  4. Зукановић Јасмина
  5. Бенца Едита
  6. Башић Мрнђић Енвера

 

Мајке рођених женских беба

  1. Палеграни Селмановић Андреа
  2. Џафић Маида
  3. Дошло Славица
  4. Туцаковић Едина
  5. Хаџајлић Теа
  6. Џино Аида

ВЈЕНЧАНИ

  1. Балавац Ведран и Трбоња Ламија
  2. Дилберовић Мањин и Ћемаловић Ђенита
  3. Удовичић Един и Вољевица Саудина

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Мемић Сабира, Лулић Хаска, Биједић Сашо, Максумић Фата, Устамујић Илдуза, Смајкић Јунуз, Марић Едина, Колудер Надија.

Градско подручје Југозапад, Запад и Југ

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених женских беба

1. Данијела Бишко                                                  Љубушки

2. Татјана Самарџић                                                Мостар

3. Данијела Дујмовић                                                         Мостар

4 .Јосипа Жилић                                                                  Мостар

5. Ивана Цигић                                                                   Широки Бријег

6. Ивана Јозић                                                                     Мостар

7.Ивана Ротим                                                                     Мостар

8. Санела Селак                                                       Читлук

9. Дијана Базина                                                      Широки Бријег

10. Марина Големац                                                           Мостар

11. Маја Дрежњак                                                   Мостар

12. Миа Благоје                                                       Чапљина

13. Валентина Раич                                                 Столац

14.Ружица Антић                                                    Љубушки

15. Ина Гакић                                                                      Љубушки

16. Анита Шимуновић                                                       Мостар

17. Дражена Џеко                                                    Ливно

Мајке рођених мушких беба

1. Блаженка Андачић                                                         Широки Бријег

2. Сандра Бошњак                                                   Мостар

3. Свјетлана Павловић                                                       Чапљина

4. Мартина Кришто Антељ                                               Мостар

5. Ивана Билић         (два дјечака)                                               Љубушки

6. Сњежана Оренчук Марковић                            Мостар

7. Вида Рашић                                                                     Љубушки

8. Анђелка Чилић                                                    Широки Бријег

9. Силвија Лончар                                                   Посушје

10. Ивана Илић                                                                   Мостар

11. Антонија Хркаћ                                                Широки Бријег

12. Марија Вучић                                                    Читлук

13. Силвана Мандић                                                           Широки Бријег

14. Елизабета Прањић                                                        Мостар

15. Мелиса Мехић Николић                                              Мостар

16. Инес Кожул                                                                   Широки Бријег

17. Сузана Јовановић                                                         Чапљина

18. Марија Лимов                                                    Чапљина

 ВЈЕНЧАНИ

1. Ивана Божић и Слободн Ружић

2. Данијела Беванда и Драган Глибо

3. Николина Мустапић и Берислав Панџа

4. Ивана Јеркић и Марко Милош

5. Миа Божић и Зоран Панџа

6. Анита Бошњак и Маријофил Бегић

7. Мариана Глибо и Тони Бендер

8. Антонета Перић и Зоран Крешо

9. Ива Шимић и Дамир Козарић

10. Амела Ковачевић и Роберт Дрежњак

11. Паула Ловрић и Марио Малечић

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Флоријан Цопф, Дарко Чарапина, Драгица Чутура, Здравко Драгичевић, Јуре Јуришин, Иван Колобарић, Благо Кордић, Недељко Мискин, Расема Мујачић, Драга Остојић, Луција Петровић, Иван Станић, Ива Стипић, Иван Сушац, Славка Уљаревић, Недељка Вучур, Велија Вујиновић, Перо Зеленика, Ката Жупан.

 Градско подручје Југоисток

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

Није било уписа.

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Није било уписа.

Иди назад