Из матичног Уреда за 23 тједан

Градско подручје Сјевер

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ
Није било уписа.

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ
Није било уписа.

Градско подручје Стари Град

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Мајке рођених мушких беба

  1. Чевра Самира
  2. Шута Ајла
  3. Пилав Амра
  4. Пендић Елвира
  5. Султанић Џенита (два сина)
  6. Побрић Ена
  7. Хубана Надина
  8. Чилић Енида

Мајке рођених женских беба

  1. Мемић Емина
  2. Шантић Магда

ВЈЕНЧАНИ

  1. Клепо Адис и Медар Алмира
  2. Шаговић Денис и Ћорић Санија

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ
Ђурјан Рамиза, Тасламан Јашар, Спахић Адис, Жуљевић Хидајета, Хрвић Хиба, Буквић Фата, Хаџајлић Хивзија, Кезо Ајка, Ковачић Златка, Куртовић Мехмед, Хаџиомеровић Сенихат.

Градско подручје Југозапад, Запад и Југ

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Мајке рођених женских беба

1. Мирјана Уложник,.. Прозор
2. Нада Брајковић,.. Мостар
3. Бојана Дуганџић,.. Чапљина
4. Андријана Беванда,.. Мостар
5. Муамера Захировић,.. Прозор
6. Славица Шимић,.. Груде
7. Велијана Солдо,.. Широки Бријег
8. Весна Келава,.. Мостар
9. Мирјана Мелхер,.. Мостар
10. Зорица Божић,.. Мостар
11. Јелена Муса,.. Широки Бријег
12. Нада Будић,.. Посушје

Мајке рођених мушких беба

1. Блаженка Обрадовић,.. Столац
2. Мирела Кнезовић,.. Мостар
3. Тања Ћорић,.. Мостар
4. Борислава Камшиговска-Шарић,.. Мостар
5. Виолета Шољић,.. Мостар
6. Данијела Крезић,.. Мостар
7. Дијана Пињух,.. Широки Бријег
8. Славица Шарић,.. Широки Бријег
9. Моника Брекало,.. Широки Бријег
10. Олгица Блажевић,.. Мостар
11. Маријана Ковач,.. Посушје
12. Благица Будимир,.. Посушје
13. Тонка Алиловић,.. Широки Бријег
14. Ана Бешлић (два сина),.. Посушје
15. Жељка Думанчић,.. Посушје
16. Славен Брајковић,.. Мостар
17. Гордана Галић,Широки Бријег
18. Данијела Спајић,.. Груде

ВЈЕНЧАНИ

1. Марија Сутон и Саша Роттер
2. Марина Зовко и Дејан Черкуч
3. Јела Ћорић и Емил Буховац
4. Марија Крешић и Игор Будимир
5. Ивана Беванда и Маки Грле
6. Луција Мишић и Далибор Марић
7. Данијела Владић и Марио Дујмовић

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Милица Вукосав, Милева Рајковић, Иван Јурич, Мара Шутало, Љуба Зломислић, Вјекослав Араповић, Аница Томић, Мара Смиљанић, Иван Розић, Мара Зекушић, Илка Аничић, Анте Зовко, Слободан Надаждин, Иван Рако, Маре Грозница, Матија Врљић, Стипо Николић, Чедомир Бојанић, Лазар Круљ, Младн Дрмаћ.

Градско подручје Југоисток

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Џихо Ермин и Хидовић Дениса

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Иди назад