Из матичног Уреда за 25 тједан

Градско подручје Сјевер

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ
Није било уписа.

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ
Врце Омер, Палкућа Шаха, Приморац Аница.

Градско подручје Стари Град

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Мајке рођених мушких беба

  1. Тојага Ђенана
  2. Турајлић Нура
  3. Хејуб Елведина
  4. Дугалић Рамаела
  5. Масло Амира
  6. Шубара Амела
  7. Мујан Садета

Мајке рођених женских беба

  1. Дураковић Мерима
  2. Хусић Ћенан Саудина
  3. Хеглук Алдина
  4. Хусејић Фатима
  5. Црномеровић Суада
  6. Штета Адалета
  7. Пајевић Ђула
  8. Количић Изета
  9. Превљак Елмиса
  10. Имамовић Емина
  11. Чамо Милада
  12. Фазили Џемила

ВЈЕНЧАНИ

  1. Мешкић Ален и Смајић Јасна
  2. Зачиновић Алија и Побрић Санела
  3. Сарајлић Елвир и Кодро Адела

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ
Булић Фата, Џаферовић Пакиза, Вејзовић Мехо, Дугалић Салих, Ђелиловић Фикрета, Нанић Захир, Пендан Фатима, Зукановић Емина.

Градско подручје Југозапад, Запад и Југ

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Мајке рођених женских беба

  1. Маријана Миличевић, Посушје
  2. Моника Маријановић, Мостар
  3. Мирна Мишић, Мостар
  4. Драгица Томић, Широки Бријег
  5. Анђелка Стојић, Читлук
  6. Аница Бакула, Посушје
  7. Санела Зубац, Мостар
  8. Маријана Зовко, Широки Бријег
  9. Данијела Равњак, Коњиц
  10. Фатљуме Прекпалај, Неум
  11. Тонка Васиљ, Мостар
  12. Љубица Тадић, Прозор
  13. Санела Брзика, Ливно
  14. Ана Панџа, Мостар

Мајке рођених мушких беба

1. Љубица Шкобић, Мостар
2. Тања Кожул, Мостар
3. Слађана Владић, Прозор
4. Маја Миличевић, Посушје
5. Силвија Лончар, Посушје
6. Ведрана Капчевић, Прозор
7. Зора Марић, Мостар
8. Андријана Филиповић, Мостар
9. Зринка Кордушић, Мостар
10 Теа Јурчић, Мостар
11. Лидија Миличевић, Мостар

ВЈЕНЧАНИ

  1. Ивана Дрмач и Дражен Пушић
  2. Ивона Иличић и Дарио Марић
  3. Сања Зеленика и Жељко Рагуж
  4. Ивона Шимуновић и Марио Врљић
  5. Уна Кратзл и Горан Иванковић
  6. Дарија Тољ и Дарио Бабић
  7. Сандра Јовановић и Марко Драговић
  8. Анна Беванда и Саша Јармановић
  9. Адиа Жаркушић и Дарије Шолаја
  10. Мирја Марјаана Ваухкала и Адриан Маролд
  11. Кристина Остојић и Горан Мариновић
  12. Јосипа Матијевић и Дарио Короушић
  13. Александра Беловић и Антонио Зломислић
  14. Инес Араповић и Марко Бено

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ
Анђелија Иванишевић, Кармела Борас, Дујо Маснић, Томислав Сењак, Јусуф Пезо, Момчило Шотра, Зорка Шимуновић, Ката Кнезовић, Фрањо Марковић, Лидија Пештић, Делфа Врањеш, Борислав Шукић, Саво Михић, Златко Рамљак, Анте Солдо.

Градско подручје Југоисток

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ
Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Марић Есад и Топоз Емина
  2. Шута Адис и Црналић Тајма

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ
Пело Нафа.

Иди назад