Уписи у матичне књиге

Градско подручје Сјевер

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Џевлан Сањин и Ћосић Самира
  2. Клепо Орхан и Веледар Адела

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Лалић Јусуф, Папоња Ката.

Градско подручје Стари Град

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених мушких беба

  1. Хоџић Алиса
  2. Голош Алмиса
  3. Цокоја Селведина
  4. Думпор Амра
  5. Авдић Тања
  6. Шимуновић Оливера
  7. Гагула Алдијана
  8. Ризванбеговић Армана
  9. Мулахасановић Џенита
  10. Шендро Селма
  11. Дураковић Алма
  12. Пирија Адиса
  13. Пекушић Зила
  14. Куртовић Алма

Мајке рођених женских беба

  1. Алић Санита
  2. Субашић Амела
  3. Милановић Адиса
  4. Врце Садета
  5. Кречинић Алдијана
  6. Башић Аида
  7. Диздар Алма
  8. Келеција Сумеја
  9. Лихић Санела

10.  Субашић Белма

11.  Трновац Мерсиха

12.  Жаркушић Ајла

13.  Бркан Амила

ВЈЕНЧАНИ

  1. Спахић Адмир и Мисирлија Маја
  2. Тојага Селим и Тојага Санела
  3. Тиро Горан и Цокић Ела
  4. Абаза Армин и Велагић – Софтић Лејла
  5. Џеко Един и Хаџиомеровић Наида
  6. Медар Јасмер и Билал Јасмина
  7. Муратагић Един и Реџић Сабахета
  8. Булић Аднан и Хебибовић Нихада
  9. Бериша Фетах и Ђема Ђевахире

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Хегановић Шехида, Ђипа Сафет, Хуђец Мишо, Пајевић Мејра, Чопељ Џафо, Марић Алка, Шетка Осман, Мрџић Ибро, Лалић Ахмед, Губељић Расим, Морић Самија, Фазлић Дуран, Злојо Фатима, Нурковић Хатиџа.

Градско подручје Југозапад, Запад и Југ

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Мајке рођених женских беба

1. Анита Брковић                                                                Мостар

2. Мања Спахалић                                                              Мостар

3. Кристина Лубурић                                                                     Љубушки

4. Лидија Вучић                                                                  Мостар

5. Санела Мезит                                                                  Коњиц

6. Биљана Васиљ                                                                Мостар

7. Мартина Мартиновић                                                                Мостар

8. Ернестина Гагро                                                             Широки Бријег

9. Ружа Кевиљ                                                                                Посушје

10. Марјана Јерковић-Рагуж                                                          Мостар

11. Јулијана Ћорић                                                             Мостар

12. Данијела Ковачевић                                                     Томиславград

13. Елада Ножић                                                                 Коњиц

14. Ивана Бебек                                                                   Љубушки

15. Бранка Крижанац                                                                     Прозор

16. Ирена Боровац                                                              Чапљина

17. Дубравка Фрањић                                                                    Прозор

18. Ружица Резо                                                                  Груде

19. Катица Ландека                                                            Посушје

20. Елвира Иванковић                                                                   Широки Бријег

21. Ружица Нуић                                                                 Груде

22. Ивана Бубало                                                                Широки Бријег

23. Фатима Кулагбић                                                                     Прозор

24. Ана Ћавар                                                                                 Мостар

25. Славица Планинић (2 кћери)                                                 Читлук

26. Ивана Вујица                                                                Љубушки

27. Љубица Џакула                                                             Столац

Мајке рођених мушких беба

1. Санела Чолук                                                                  Мостар

2. Љубица Црњац                                                               Мостар

3. Адриана Пуљић (2 сина)                                                           Мостар

4. Анкица Божић                                                                Мостар

5. Бранка Мађар                                                                  Прозор

6. Анита Марић Билић                                                                   Груде

7. Слађана Маријановић                                                    Чапљина

8. Дарија Бабић                                                                   Груде

9. Кристина Чилић                                                             Читлук

10. Ивуша Кнежевић                                                                      Рама

11. Марија Пуљић-Влахић                                                 Мостар

12. Маријана Бркић                                                            Мостар

13. Жељка Пенава                                                               Посушје

ВЈЕНЧАНИ

  1. Јелена Шимић и Марин Пехар
  2. Марија Крешић и Ивица Мабић
  3. Сандра Комадина и Марко Панџа
  4. Францика Глибић и Зоран Прскало
  5. Марија Колобарић и Марио Цвитковић
  6. Анела Пехар и Дарио Рамљак
  7. Ружа Мијић и Драго Мартиновић
  8. Ивана Дрмаћ и Стјепан Приморац
  9. Жељка Бандић и Марко Дујмовић
  10. Ивана Маринчић и Иван Рамљак
  11. Ана Краљевић и Зоран Човић
  12. Ивана Марић и Јероним Рамљак
  13. Маја Гагро и Кристијан Милас

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Анђа Андрић, Шима Ћешкић, Илија Дрежњак, Сабахудин Џелилхоџић, Мехмед Џиновић, Ива Галић, Анте Иванчевић, Јазво Крунка, Ива Кнезовић, Зденко Марић, Ото Мирко, Ружица Накић, Мустафа Ново, Ђуро Паламета, Манда Пеко, Анте Перић, Викторија Перић, Шима Планинић, Стипо Рогић, Лука Шутало, Берислав Микулић, Миленко Зовко, Андрија Цвитковић.

Градско подручје Југоисток

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ РОЂЕНИХ

Није било уписа.

ВЈЕНЧАНИ

  1. Шута Самир и Бркић Лариса
  2. Максумић Ђемил и Ћустовић Суада
  3. Црналић Енес и Сабљић Мерима
  4. Турајлић Харис и Кларић Адиса

УПИС У МАТИЧНУ КЊИГУ УМРЛИХ

Пандур Фадил, Батлак Шерифа.

Иди назад